Mi-e dor de mare,de soare.De apa la inceput rece dar dupa calda:x mi-e dor de vantul usor combinat cu razele blande ale soarelui,eu stand pe nisip.Mi-e dor de scoici si de melci si de mai stiu eu ce se ascunde pe-acolo >:) Mi-e dor de valuri,de senzatia placuta de stat la soare dupa o baie lunga.:) Da..ce-as trage o tura pana la mare daca n-as sti ca raman sub apa,inghetata sub o piatra=)))=)))) Vara :-< vreau vara ! :x

Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu