Si da..s-a terminat saptamana ...da...parca a trecut prea repede:))dar stii cum se spune..niciodata nu trece prea repede o zi de scoala:))>_<...alta zi de vineri...cu totu' alt weekend...eu fac program dinainte sa stiti:))dar ca de obicei nici un weekend nu e mereu conform planului...cum nu exista teorii exacte despre univers nici nu exista vreo zi care sa fi decurs exact cum planuisem eu;))...trece totusi greu vinerea cand iti petreci pauzele scriindu-ti tema:))..si mai ai si o figura memorabila cand iti dai seama ca mai bine n-o faceai..dar asa e vinerea..timpul parca trece mai greu inainte sa iei libertate pentru 2 zile..nici un minut in plus sau in minus..dar intr-un final dupa atata asteptare .....sunaaa::clopotelul libertatii!!!dap...e oficial weekend..relaxati-va cat mai puteti:))..ca in doua clipite e luni...si dupa luni inca 4 zile de infern..asa ca ENJOY the WEEKEND>))) BYE:*Blogu' lu' peste' =))) glumesc.. :> Blogu' meu :) in care postez ce vreau >:). :x
vineri, 30 septembrie 2011
Alta zi de vineri..alt weekend..
Si da..s-a terminat saptamana ...da...parca a trecut prea repede:))dar stii cum se spune..niciodata nu trece prea repede o zi de scoala:))>_<...alta zi de vineri...cu totu' alt weekend...eu fac program dinainte sa stiti:))dar ca de obicei nici un weekend nu e mereu conform planului...cum nu exista teorii exacte despre univers nici nu exista vreo zi care sa fi decurs exact cum planuisem eu;))...trece totusi greu vinerea cand iti petreci pauzele scriindu-ti tema:))..si mai ai si o figura memorabila cand iti dai seama ca mai bine n-o faceai..dar asa e vinerea..timpul parca trece mai greu inainte sa iei libertate pentru 2 zile..nici un minut in plus sau in minus..dar intr-un final dupa atata asteptare .....sunaaa::clopotelul libertatii!!!dap...e oficial weekend..relaxati-va cat mai puteti:))..ca in doua clipite e luni...si dupa luni inca 4 zile de infern..asa ca ENJOY the WEEKEND>))) BYE:*
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu